گاست گونی چیست؟
مهر 13, 1399

کیسه گونی سه خط پسته

کارخانه تولید کننده و فروشنده کیسه و گونی سه خط پسته با مناسبترین قیمت در اصفهان،تولید و فروش کیسه و گونی پسته در اصفهان،تولید و فروش کیسه گونی سه خط مشکی پسته 200 گرمی اصفهان،فروش کیسه گونی پسته 50 کیلویی اصفهان،خرید کیسه گونی پسته اصفهان

کیسه گونی سه خط پسته یکی دیگر از محصولات شرکت تولیدی سپاهان کیسه می باشد که از جنس پلی پروپیلن (PP) با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت ، تولید و به فروش می رسد ؛ این نوع کیسه همانطور که از نامش پیداست ، جهت بسته بندی پسته مصرف می شود.

کیسه-گونی-سه-خط-مشکی-پسته-8

سایز استاندارد گونی پسته برای مصارف داخلی ابعاد 120*70 سانتی متر مفید با رنگ سفید و سه خط مشکی بافته شده در وسط کیسه PP می باشد و گونی های پسته ای صادراتی نیز ابعاد 110*70 سانتی متر مفید با رنگ سفید ساده تولید می گردد که بازار مصرف کنندگان این نوع گونی بعضاً در اواخر فصل تابستان قبل از برداشت محصول می باشد .

کیسه-گونی-سه-خط-مشکی-پسته-9

وزن استاندارد هر تخته کیسه گونی سه خط مشکی پسته جهت مصارف داخلی و گونی پسته صادراتی سفید ، 200 گرم می باشد؛ لذا این کیسه ها را در بازار با نام “کیسه گونی پسته 200 گرمی” هم یاد می کنند . همچنین کیسه های پسته 200 گرمی شیشه ای یا شفاف جهت دیده شدن پسته در داخل گونی جزو تقاضای بازار مصرف داخل نیز می باشد که در سبد کالای تولیدی سپاهان کیسه موجود می باشد.

شایان ذکر است ظرفیت هر کیسه پسته 200 گرمی در ابعاد ذکر شده برای 50 کیلوگرم بار پسته مناسب می باشد از این رو در میان مصرف کنندگان کیسه گونی پسته به “گونی 50 کیلویی پسته” هم شناخته می شود.

کیسه-گونی-سه-خط-مشکی-پسته-10

با توجه به تحولات بازار مواد اولیه می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت روز انواع کیسه و گونی با واحد فروش شرکت سپاهان کیسه در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =

error: Content is protected !!