درباره سپاهان کیسه

چشم انداز ، ماموریت و اهداف سپاهان کیسه

درباره گروه تولیدی سپاهان کیسه

گروه تولیدی سپاهان کیسه یک نام برجسته در صنعت بسته بندي كشور است كه در زمينه توليد انواع كيسه پروپيلن(پلی پروپیلن) از سال ١٣٧٩ شروع به فعاليت نمود و با تکیه بر دانش علمی روز دنیا و تجربه عملی چندین ساله در عرصه چاپ و بسته بندی محصولات غذایی، بهداشتی، معدنی، صنعتی، خوراک دام و طيور، آبزيان و کشاورزی با هدف ایجاد تحول در سطح کیفی بسته بندي توليدات داخلي موفق به جلب رضايت مشتريان خود شده است.
این مجموعه مفتخر به ارائه انواع گونی پلاستیکی به صورت رول ، کیسه ساده، لمينت دار ، لاينردار، پاكت كامپوزيت روكش كاغذ ، پاكت روكش bopp (صدفي) چاپ تصویری و چاپ تفکیکی ، گوني تك لا و عريض ، رول و كيسه جامبوبگ ،گوني ساختماني ضد آب و آفتاب (uvدار) ،كيسه adstar و والودار، كيسه سه لايه پلي اتيلن ، نخ هاي pp سفيد و رنگي و نخ پلی استر سركيسه دوزي است.
از دیگر خدمات این مجموعه ارايه خدمات قبل از توليد شامل مشاوره ، طراحي ، كليشه و سيلندر سازي ، چاپ تك رنگ تا شش رنگ گرافيكي ، چاپ تصوير تركيبي بصورت فول كالر مستقيم و چاپ منفي بصورت كاملا سفارشي روي كليه محصولات ميباشد .
سپاهان کیسه یک راه حل ساده، سريع و حرفه ای برای حل تمام مشکلات مربوط به بسته بندی محصولات شما ميباشد.
این شرکت به صورت مداوم در حال دانش اندوزي، توسعه تخصص خود و كسب دانش روز و تربیت نیروی های متخصص برای سرویس دهی حرفه ای به مشتریان خود ميباشد.
ما دیدگاه تخصصی به صنعت بسته بندی های کیسه ای و گونی داریم و محصولات ارائه شده توسط ما بهترین کیفیت را دارا هستند چون با استفاده از تکنولوژی پیشرفته مطابق با استاندارهای صنعتی روز دنیا تولید می شوند.

مأموریت سپاهان کیسه

  • ارائه بهترین بسته بندی با کیفیت به صنایع متنوع به گونه ای که محصولات تولیدی صنایع مختلفی با بسته بندی های سپاهان کیسه ارزش بیشتری پیدا کند.
  • تلاش برای ذخیره و بهره وری زمان و منابع مشتریان با توسعه فنی و تکنولوژیک محصولات و نوآوری در خدمات
  • اطمینان از رضایت مشتری با ارائه خدمات صادقانه و کیفیت مورد رضایت مشتری

ارزش های سپاهان کیسه

  • مشتری پادشاه ما است و رضایت کامل مشتری شعار اصلی ما است. پاسخ سریع به نگرانی مشتری از اهداف اصلی ما است.
  • بهبود جوهر اصلی تولید است. ما تلاش می کنیم تا به طور مداوم یاد بگیریم، خود را با پیشرفتهای این صنعت منطبق کنیم وبه جلو حرکت کنیم.
  • تحقیق بهترین دوست شرکت ما است. ما همکاران و شرکای تحقیقاتی قوی داریم که به ما قدرت می دهند و تیم تحقیقاتی ما همیشه محصولات جدید را توسعه می دهند
  • افتخار سپاهان کیسه ارائه راه حل های بسته بندی مناسب برای هر صنعت است.