رول گونی پلاستیکی

رول های تولیدی توسط سپاهان کیسه به دو صورت ساده و لمینت می باشند که در رول های ساده نوارهای P.P بصورت تاروپود  توسط دستگاه های گردباف که برای این منظور تعبیه شده است بافته میشود و در رولهای لمینت همین بافته ها توسط لایه نازکی (در حد چند میکرون) از ترکیب 95% P.P و 5% PE مورد پوشش قرار گرفته و منافذ موجود در بین تاروپود پارچه های ساده در این گونه رول ها مسدود می شود.

 با توجه به قیمت مناسب رول های پلی پروپیلن و استحکام بالای آنها علاوه بر کاربرد در تولید انواع کیسه های پلی پروپیلن و جمبو بگ ، این پارچه ها به عنوان پوشش و کاور در بسته بندی وعدل بندی بسیاری دیگر از محصولات کاربرد گسترده دارند.

پارچه های پلی پروپیلن سپاهان کیسه بصورت رول های دولا،تک لاوهمچنین برش داده شده در ابعاد مورد سفارش مشتریان قابل عرضه می باشند. رولهای گونی پلاستیکی پر مصرف یا متداول بازار غالبا در انبار سپاهان کیسه موجود میباشد  که در حداقل تیراژ هم قابل ارایه است اما در صورتی که گونی با رنگ یا عرض سفارشی خاصی درخواست داشته باشین حد اقل سفارش جهت تولید رول سفارشی 2الی 3تن میباشد.

یکی از عوامل تنوع رول های گونی پلاستیکی عرض نخ مصرفی در بافت رول است که در اینجا برای اطلاع شما عزیزان به معرفی کامل آن می پردازیم نخ 2 میلی متر ریز ترین نخ از لحاظ عرض نخ در صنعت گونی بافی میباشد، وبه ترتیب پس از آن نخ 5/2 میلی متر،نخ 7/2 میلی متر،نخ 3 میلی متر و نخ 4 میلی متر تولید میشود.

گونی های تولیدی ازجنس نخ 2 و  نخ 5/2 دارای ویژگی هایی چون زیبایی بیشتر به خاطر بافت شطرنجی و ریز بافت بودن، ضخامت نخ ، تراکم و استحکام بالا تر ، مقاومت بیشتر در تست های پرتاب و کششی میباشد.

وجه تمایز دیگر رولهای گونی پلاستیکی رنگ آنها میباشد گونی های پلاستیکی به این لحاظ اینگونه طبقه بندی میکنیم رول گونی سفید ، رول گونی رنگی و رول گونی شیشه ای یا شفاف یا بی رنگ

رولهای گونی پلاستیکی از لحاظ عرض نیز دارای تنوع زیادی هستند که به همین علت جهت بسته بندی در صنایع مختلف کاربرد دارن یکی از ویژگی های سپاهان کیسه ارایه انواع رول های گونی پلی  پروپیلن از کمترین عرض 25سانتی متر دولا الی 200سانتی متر دولا (رول 50سانتی متر تک لا الی 4متر تک لا) در تنوع رنگ و ضخامت مختلف است.

نکته دیگری که باعث تفاوت رولهای پلی پروپیلن میشود وزن و ضخامت آنها در واحد متر مربع است ما در ذیل به معرفی انواع رولهای پلی پروپیلن که در سبد محصولات سپاهان کیسه است میپردازیم.