پاکتهای کامپوزیت روکش BOPP مدل چاپ تصویری ( 4 لایه ) شامل موارد زیر است :

  • پاکت پلی کامپوزیت ( شفاف + صدفی )
  • پاکت پلی کامپوزیت ( شفاف+ متالایز)
  • پاکت پلی کامپوزیت ( شفاف+ کاغذ)
  • پاکت پلی کامپوزیت ( شفاف+ شفاف)

پاکت پلی کامپوزیت ( شفاف + صدفی )

ویژگی:

کیسه های سه لایه لمینت شده با انواع فیلم های BOPP (شفاف و صدفی) به همراه چاپ تصویر (ترام) در سپاهان کیسه تولید می شود

این پاکتها سه لایه با مقاومت فشاری بالا هستند و آنتی استاتیک بوده و  ضد رطوبت ، نور و بو، ضد سایش و لغزش نیز می باشند. این پاکتها قابلیت چاپ 4 رنگ دارند و با برش سرد و گاست تحویل می گردند.

کاربرد ها(جهت استفاده):

خوراک دام و طیور و آبزیان ، مکمل و معدنی ، انواع بذر و محصولات کشاورزی ، مواد شیمیایی ، پودر شیر خشک ، مواد غذایی و دارویی

کیسه های کامپوزیت روکش BOPP متالایز ( شفاف+ متالایز)

ویژگی  ها:

این نوع پاکتها چهار لایه هستند و  مقاومت فشاری بالایی دارند . ظاهر شیک دارند و  ضد رطوبت ،  نور و بو هستند و  قابلیت چاپ 8 رنگ تصویر را نیز دارند. کیسه های کامپوزیت روکش BOPP متالایز با برش سرد و گاست تولید می گردند.

کاربرد ها (جهت استفاده):

خوراک دام و طیور و آبزیان ، مواد معدنی ، انواع کود و محصولات کشاورزی ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی و پودرهای شستشو

پاکت پلی کامپوزیت ( شفاف+ کاغذ)

پاکت کامپوزیت تشکیل شده از یک لایه گونی پلاستیکی، یک لایه شفاف و یک لایه کاغذ میباشد.که در اندازه و ظرفیت های مختلف ( ۵ تا ۳۵ کیلوگرم ) به سفارش مشتری قابل تولید میباشد. امکان چاپ معمولی تا ۱۲ رنگ و چاپ Bopp / opp  ( چاپ کلاسیک ) بر روی پاکت ها وجود دارد. پاکت کامپوزیت به خاطر دارا بودن یک نایلون ضد آب بوده و محصولات پر شده از نفوذ آب و رطوبت درامان میباشد.موارد استفاده: بسته بندی محصولات داروسازی، کشاورزی، خوراک دام و طیورو آبزیان و …..

پاکت پلی کامپوزیت ( شفاف+ شفاف)

ویژگی:

کیسه های سه لایه لمینت شده با انواع فیلم های BOPP (شفاف) به همراه چاپ تصویر (ترام) در سپاهان کیسه تولید می شود.

این پاکتها سه لایه با مقاومت فشاری بالا هستند و آنتی استاتیک بوده و  ضد رطوبت ، نور و بو، ضد سایش و لغزش نیز می باشند. این پاکتها قابلیت چاپ 4 رنگ دارند و با برش سرد و گاست تحویل می گردند.

کاربرد ها (جهت استفاده) :

خوراک دام و طیور و آبزیان ، مکمل و معدنی ، انواع بذر و محصولات کشاورزی ، مواد شیمیایی ، پودر شیر خشک ، مواد غذایی و دارویی