پاکت کامپوزیت روکش کاغذ چاپ تصویری

دسته بندی پاکت کامپوزیت روکش کاغذ چاپ تصویری به شرح زیر می باشد:

پاکت کامپوزیت روکش کاغذ مقاوم یا مصنوعی (سه لایه)

این محصول متشکل از سه لایه ( گونی ،پلی اتیلن و کاغذ مقاوم ) میباشد. از مزایای این محصول میتوان به قابلیت عدم نفوذ رطوبت و همچنین کیفیت بالای چاپ اشاره نمود .توانایی چاپ تا 6 رنگ بر روی این محصول امکان پذیر میباشد.

پاکت کامپوزیت روکش کاغذ کرافت یا قهوه ای

این محصول متشکل از سه لایه (گونی،پلی اتیلن و کاغذ کرافت ) می باشد از مزایای این محصول میتوان به ظاهر زیبا و مقاومت بالای پاکت اشاره نمود. این محصول جهت بسته بندی محصولات صادراتی مانند پودر شیر خشک ، پتروشیمی و… استفاده می گردد.

پاکت کامپوزیت روکش کاغذ سفید (سه لایه)

این محصول متشکل از 3 لایه ( گونی pp، پلی اتیلن و کاغذ معمولی ) می باشد . از مزایای این محصول می توان به زیبایی نسبت به گونی های معمولی اشاره کرد که توانایی چاپ تا 6 رنگ بر روی این پاکت امکان پذیر می باشد. ازموارد استفاده این نوع کیسه ها می توان به بسته بندی خوراک دام و طیور ،کود های شیمیایی ،حبوبات ، و….. اشاره نمود.

پاکت کامپوزیت روکش کاغذ لمینه (4لایه)

این محصول متشکل از 4 لایه (گونی pp، پلی اتیلن PE،کاغذ و پلی اتیلن PE ) می باشد.از ویژگی های این محصول میتوان به عدم نفوذ رطوبت و مقاوت 2 برابر نسبت به پاکت های معمولی اشاره کرد . همچنین وجود یک لایه اضافی پلی اتیلن باعث زیباتر شدن و براق شدن چاپ روی پاکت میگردد.

پاکت کامپوزیت روکش کاغذ والودار

در حال بروزرسانی…