دسته بندی پاکت کامپوزیت روکش کاغذ چاپ تصویری به شرح زیر می باشد:

پاکت کامپوزیت روکش کاغذ مقاوم یا مصنوعی ( سه لایه)

این محصول متشکل از سه لایه ( گونی ،پلی اتیلن و کاغذ مقاوم ) میباشد. از مزایای این محصول میتوان به قابلیت عدم نفوذ رطوبت و همچنین کیفیت بالای چاپ اشاره نمود .توانایی چاپ تا 6 رنگ بر روی این محصول امکان پذیر میباشد.

 

پاکت کامپوزیت روکش کاغذ کرافت یا قهوه ای

این محصول متشکل از سه لایه (گونی،پلی اتیلن و کاغذ کرافت ) میباشداز مزایای این محصول میتوان به ظاهر زیبا و مقاومت بالای پاکت اشاره نمود.این محصول جهت بسته بندی محصولات صادراتی مانند پودر شیر خشک ، پتروشیمی و… استفاده میگردد.

 

پاکت کامپوزیت روکش کاغذ سفید ( سه لایه)

این محصول متشکل از 3 لایه ( گونی pp، پلی اتیلن و کاغذ معمولی ) میباشد .از مزایای این محصول میتوان به زیبایی نسبت به گونی های معمولی اشاره کرد که توانایی چاپ تا 6 رنگ بر روی این پاکت امکان پذیر میباشد. ازموارد استفاده این نوع کیسه ها میتوان به بسته بندی خوراک دام وطیور ،کود های شیمیایی ،حبوبات ، و….. اشاره نمود.

 

پاکت کامپوزیت لمینه ( 4لایه)

این محصول متشکل از 4 لایه (گونی pp، پلی اتیلن PE،کاغذ و پلی اتیلن PE ) میباشد.از ویژگی های این محصول میتوان به عدم نفوذ رطوبت و مقاوت 2 برابر نسبت به پاکت های معمولی اشاره کرد. همچنین وجود یک لایه اضافی پلی اتیلن باعث زیباتر شدن و براق شدن چاپ روی پاکت میگردد.

 

پاکت کامپوزیت والودار

در حال به روز رسانی…