تقسیم بندی گونی کیسه های تولیدی والودار یا والفی ( قیفی یا گچی)

• گونی کیسه والودار یا والفی ( قیفی یا گچی) ساده والفی
• گونی کیسه والودار یا والفی ( قیفی یا گچی) لمینت والفی
• گونی کیسه والودار یا والفی ( قیفی یا گچی) لمینت L برش

کیسه گونی والفی ( قیفی یا گچی) سپاهان کیسه

عرض این کیسه ها از 25 سانتی متر تا عرض 2/25 متر بوده و بصورت رول و کیسه موجود می باشد.همچنین این گونی ها قابل تولید به سفارش مشتری و همچنین طول کیسه نیز بنا به سفارش مشتری تغییر و تولید می شودکیسه گونی والفی در رنگهای سفید، نارنجی، سبز، آبی، مشکی تولید می گردد و همچنین قابلیت تغییر رنگ بنا به سفارش مشتری را نیز دارد

وزن این نوع گونی  از 41 گرم درهر متر مربع تا 250 گرم  در هر متر مربع متغییر بوده و سایز نیز بنا به سفارش مشتری تنظیم و تولید می گردد.مواد تشکیل دهنده کیسه گونی والفی پلی پرو پیلن (P.P) است کیسه گونی والفی ضد آب و آفتاب  نیست  ولی بنا به سفارش مشتری ضد آب و آفتاب تولید می شود.

در صورتی که به شرکت سپاهان کیسه سفارش تولید کیسه گونی والفی  را بدهید حداقل سفارش حداقل 5000 عدد برای سایز های معمولی در بازار و در  ابعاد سفارشی حداقل 1000 عدد بایستی سفارش تولید داده شود.

 

کیسه گونی والفی در بسته بندی مصالح ساختمانی گچ، سیمان و پودر سنگ ، خاک سنگ ، بنتونیت ، خاک ارت، مواد معدنی، انواع خاک معدنی کاربرد دارد
همچنین کیسه گونی والفی در بسته بندی انواع حبوبات و غلات ، بسته بندی انواع آرد، قند، شکر ، بسته بندی محصولات پتروشیمی ، بسته بندی انواع کود شیمیایی و حیوانی ، بسته بندی محصولات کشاورزی، بسته بندی انواع مکمل ها، ویتامین ها و خوراک دام و طیور، بسته بندی انواع پارچه و پوشاک کاربرد وسیعی دارد.


کیسه گونی های بی رنگ و شفاف سپاهان کیسه

این کیسه ها با نخ 2 و 5/2 میلی متر و همچنین نخ 7/2 تا 3 میلی متر تولید می شوند . کیسه های بی رنگ و شفاف یا اصطلاحا شیشه ای که محتویات درون آنها قابل مشاهده بوده و در بسته بندی محصولات فله و همچنین بسیاری از انواع بسته بندی محصولات دیگر قابل استفاده هستند.