سپاهان کیسه تولید کننده و عرضه کننده نخ دوخت گونی دوزی و نوار بافی

سپاهان کیسه در راستای تولیدات و تجربه بالای خود در زمینه تولید نخ سرکیسه دوزی با کیفیت ،اماده همکاری وارائه محصولات ونمونه نخ سرکیسه دوزی بصورت رایگان و همچنین مشاوره و قیمت رقابتی به مصرف کنندگان ، کشاورزان ،کارخانجات ،شرکتها وتولید کنندگان (آرد ، نمک ، قند وشکر وخوراک دام ) صنعت بسته بندی انواع حبوبات، خشکبار وبرنج و… در حال خدمت رسانی به شرکتهای شیمیایی و پتروشیمی می باشد.

سپاهان کیسه تولید کننده انواع نخ سرکیسه دوزی با کیفیت بالا و قیمت مناسب و تنوع تولید می باشد که در تولیدات خود از نخ های مرغوب باکیفیت و درجه یک ایرانی و خارجی از نوع پلی استر100درصد(اسپان) وپلی استر پنبه با نمره های 10،20،30 و در تعداد رشته و لا های 4 الی 13 با تاب مخصوص ومناسب جهت مصرف در چرخهای سرکیسه دوزی دستی وصنعتی طبق درخواست وسفارش ومصرف مشتری را دارا می باشد.همچنین تولید نخ های سرکیسه دوزی محکم و مرغوب و بادوام 8لا را در دستور کاری خود دارد.

نخ های سرکیسه دوزی 8لا را بصورت کیلویی و دوکهای 2.5کیلویی جهت مصرف کنندگان وهمکاران نیز ارائه می نماییم.نخ های سرکیسه دوزی را در وزن های 200،120،80 نیز تولید می نماییم.همینطور نخ های سرکیسه دوزی را در کارتن های محکم و شکیل جهت سهولت در حمل نقل بسته می نماییم.حداقل قبول سفارش فروش نخ های دوکی جهت مصرف در چرخهای سرکیسه دوزی دستی3کارتن ونخ های کیلویی حداقل یک کیسه میباشد.

انواع نخهای بافت پر استفاده ترین مواد اولیه در صنعت نساجی می باشد که می توان از مهم ترین نخ های بافت به نخ های ذیل توجه نمود.

نخ کرکی ، نخ پنبه ، نخ اکرلیکی، نخ پلی استر ، نخ پلی استر پنبه، نخ ترویرا، نخ FDY، نخ نایلون، بافت لیف، بافت نخ قیطان، نخ بافت فرش، نخ بافت تابلو فرش، نخ ماهیگیری، نخ پادری