نخ سرکیسه دوزی و گونی بافی (نخ PP)

نخ سرکیسه دوزی و گونی بافی (نخ PP)

سپاهان کیسه در راستای تولیدات و تجربه بالای خود در زمینه تولید و فروش نخ دوخت گونی (نخ PP) و نخ سرکیسه دوزی (نخ پلی استر) با کیفیت ،آماده همکاری و ارائه محصولات و نمونه نخ سرکیسه دوزی بصورت رایگان و همچنین مشاوره و قیمت رقابتی به مصرف کنندگان ، کشاورزان ،کارخانجات ،شرکت ها وتولید کنندگان (آرد ، نمک ، قند و شکر و خوراک دام و طیور ) صنعت بسته بندی انواع حبوبات، خشکبار و برنج و… در حال خدمت رسانی به شرکت های شیمیایی و پتروشیمی می باشد.

سپاهان کیسه تولید کننده و عرضه کننده نخ دوخت گونی دوزی (نخ پلی پروپیلن) و نوار بافی

نخ6

سپاهان کیسه تولید کننده انواع نخ سرکیسه دوزی با کیفیت بالا و قیمت مناسب و تنوع تولید می باشد که در تولیدات خود از نخ های مرغوب باکیفیت و درجه یک ایرانی و خارجی از نوع پلی استر 100 درصد (اسپان) و پلی استر پنبه با نمره های 10،20،30 و در تعداد رشته و لا های 4 الی 13 با تاب مخصوص و مناسب جهت مصرف در چرخ های سرکیسه دوزی دستی و صنعتی طبق درخواست و سفارش و مصرف مشتری را دارا می باشد.همچنین تولید نخ های سرکیسه دوزی محکم و مرغوب و بادوام 8 لا را در دستور کاری خود دارد.

نخ های سرکیسه دوزی 8 لا را بصورت کیلویی و دوکهای 2.5 کیلویی جهت مصرف کنندگان و همکاران نیز ارائه می نماییم. نخ های سرکیسه دوزی را در وزن های 200،120،80 نیز تولید می نماییم. همینطور نخ های سرکیسه دوزی را در کارتن های محکم و شکیل جهت سهولت در حمل نقل بسته می نماییم. حداقل قبول سفارش فروش نخ های دوکی جهت مصرف در چرخ های سرکیسه دوزی دستی 3 کارتن و نخ های کیلویی حداقل یک کیسه میباشد.

انواع نخ های بافت گونی پر استفاده ترین مواد اولیه در صنعت نساجی می باشد که می توان از مهم ترین نخ های بافت گونی به نخ های ذیل توجه نمود.

نخ کرکی ، نخ پنبه ، نخ اکرلیکی ، نخ پلی استر ، نخ پلی استر پنبه ، نخ ترویرا، نخ FDY ، نخ نایلون، بافت لیف ، بافت نخ قیطان، نخ بافت فرش ، نخ بافت تابلو فرش ، نخ ماهیگیری، نخ پادری

error: Content is protected !!