گونی عدل بندی چیست؟
عدل بندی چیست؟
آذر 5, 1397
لمینت کیسه و گونی چیست ؟

کارخانه کیسه بافی سپاهان کیسه تولید کننده انواع کیسه و گونی پلاستیکی دو لایه لمینت دار ( کیسه گونی ضد آب) با مناسب ترین قیمت در اصفهان می باشد

لمینت گونی چیست ؟

گونی-پلاستیکی-لمینت4

لمینت نوعی پلیمر (پلی اتیلن ) است که به صورت کوتینگ (مواد مذاب) روی سطح کیسه باضخامت 20 میکرون ریخته میشود . این لایه خاصیت ضد رطوبت دارد وبدلیل داشتن سطح صاف چاپ روی کیسه بهتر شده وچون ضخامت کیسه بالا میرود استحکام کیسه بیشتر ومقاوم تر میگردد.

توجه داشته باشید که لمینت (کیسه لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (کیسه لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن (نایلون) داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود .

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ،100% ضد آب نیستند.

شرکت سپاهان کیسه تولید کننده تخصصی انواع کیسه و گونی لمینت است و تاکنون به صنایع و تولید کنندگان مختلفی در سراسر کشور خدمت رسانی نموده است .

مشخصات فنی کیسه گونی لمینت (ضد آب)

گونی-پلاستیکی-لمینت

کیسه های پلی پروپیلن لمینت ویژگی های نظیر سطح صاف با قابلیت چاپ پذیری زیباتر با امکان اضافه نمودن گاست ، دو لایه بودن ، مقاومت کششی و فشاری بالا ضد رطوبت ، نور و بو و تنوع رنگ و قابلیت چاپ 6 رنگ تفکیکی را دارند و همچنین به صورت برش گرم و   سرد تولید می گردند.
عرض کیسه گونی لمینت از 25 سانتی متر تا 2/10  متر (دو لایه) و طول آن بنا به سفارش مشتری تعیین می گردد این گونی ها همچنین این قابلیت را دارند که به صورت تک لا نیز تولید گردند.رنگ کیسه گونی لمینت بنا به سفارش مشتری تولید می گردد. وزن این گونی ها نیز بنا به عرض و نوع سفارش و مصرف مشتری متغییر است.مواد تشکیل دهنده روکش لمینت ، پلی اتیلن (P.E) + پلی پروپیلن (P.P)  هستند.

حداقل سفارش کیسه گونی لمینت بنا به سفارش مشتری است.

لطفا جهت سفارش از بخش تماس با ما اقدام بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!