عرضه رسمی نیروگاه‌ها در فرابورس از این هفته/مینو فرابورسی می‌شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

خبرگزاری فارس: مدیر بازار فرابورس از درج نماد صنعتی شرکت مینو در بازار پایه فرابورس در چهارشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: با عرضه 100 درصدی سهام دو نیروگاه سهند و خلیج فارس در فرابورس عرضه رسمی نیروگاه‌‌ها در این بازار شروع می‌شود.

 

امیر هامونی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی فارس در خصوص عرضه های فرابورس در هفته جاری اظهار داشت: در ادامه عرضه‌هایی که در هفته جاری انجام می‌شود سه شنبه فرابورس میزبان بلوک 100 نیروگاه سهند و 17.5 درصد پتروشیمی کاویان خواهد بود. ارزش هر سهم نیروگاه سهند 279 تومان و 3 ریال است.

وی با اشاره به ارزش 882 تومانی هر سهم پتروشیمی کاویان بیان کرد: طبق برنامه فرابورس برای هفته جاری دومین نیروگاه با عرضه 100 درصدی خود به قیمت هر سهم 862 تومان و 4 ریال از نیروگاه برق خلیج فارس روی میز فروش قرار می‌گیرد.

بر این اساس اولی عرضه نیروگاه‌ها در هفته جاری شروع می‌شود.

هامونی با اشاره به اینکه پیش از این نیروگاه دماوند عرضه شد و به دلیل برخی مشکلات به نتیجه نرسید، تصریح کرد: فروش سهام دو نیروگاه سهند و برق خلیج فارس عرضه رسمی نیروگاه‌‌ها در فرابورس شروع می‌شود.

وی در پایان گفت: در آخرین رو هفته جاری(چهارشنبه) نماد صنعتی شرکت مینو به عنوان شرکت اخراج شده از بورس اوراق در بازار پایه فرابورس درج می‌شود.

 

 

تماس با ما


Instagram